חובש רפואת חרום

אם הגעתם לעמוד הזה ככל הנראה אתם זקוקים לשרות של חובש רפואת חרום, כידוע חובש מהווה את הסמכות הראשונית הבכירה בהמון ארועי ספורט וכמובן גם ארועים רפואיים ולכן  חשוב לדעת כי החובש אותו אתם מזמינים אכן מוסמך ולהבין את משמעותו לכן ענינו על מספר שאלות בנוגע להצבת חובשים, הכשרתם ועוד..

האם יש חובה להציב חובש?

תיקי חובש
תיקי חובש בהתאם לתקן חוק הספורט

הרבה אנשים שואלים את השאלה הזו התשובה אליה היא במידה ואתם מרימים/ מארגנים תחרות,ארוע ספורט או טיול בית ספר עליכם לדאוג  לליווי רפואי של חובש, פראמדיק או רופא, במידה ואין אחד מאלו לא תקבלו אישור ע"י הרשות המתאימה- משטרה, עירייה, חמ"ל, משרד החינוך או התאחדויות ספורט למניהם.

מדוע חשיבותו של החובש גדולה כל כך

לאורך מגוון פעילויות וארועים ישנו פוטנציאל גדול לפציעות או תחלואות בין אם מדובר בילדים קטנים או גדולים ככלל כאשר מרגנים פעילות גדולה יותר הפוטנציאל גדל יותר ובמקרה כזה חשובה שיוהיו חובשים/אנשי צוות רפואים בעלי הכשר מתאימה לטפל, חלק מהמקרים בהם נתקלנו במהלך פעילויות הינם: מקרי חרום סכרתיים, חבלות ראש , חבלות, פריקות ושברים בגפיים,התקפי אסטמה וכאבים בחזה – בכל המקרים האלו היתרון של מבצע הפעילות היה כי במקום היה חובשים שידעו לטפל בצורה הטובה ביותר

האם אפשר להציב מגיש עזרה ראשונה?

היום אין כבר את האפשרות להעסיק מגיש עזרה ראשונה כחובש מאחר ואין לו את ההסמכה או הידע המתאימים בכדי לטפל במקרים מורכבים בשטח.

 ככלל הצורך בחובש הגיע עקב המון מקרים בהם היה במקום מגיש עזרה ראשונה אך זה לא ידע לתת מענה נכון בעת הצורך.

למה לקחת חובש במעוז ספורט?

  • מרבית החברות היום המספקות חובשים לא מתאימות את עצמן לצרכי הלקוח  שלעיתים זקוק לחובש לשעה או שעתיים אך מקבל תמחור יומי.
  • במעוז ספורט אנו מתמחים בניהול אבטחות רפואיות החל מהצבת חובשים בארועי ספורט,  ביצוע הפקות גדולות  כגון אליפות ישראל בכושר גופני ועד לחובשים בטיולים.
  • את זהות החובש, צילום של התעודה ודרכי ההתקשרות איתו תדעו מראש כך שתוכלו להתפנות למה שחשוב לכם באמת!!
  • התאמת המחיר שלנו מותאמת לפי צרכי הלקוח – לדוגמא: עבור קבוצות כדורגל התמחור יבוצע עבור משחק כדורגל ולא בתמחור לפי שעה עקב הארכות זמן וזמני מחצית והתמחור ישתנה במידה ולמועדון יש מספר משחקים באותו יום בהם צריכים את החובש.
  • עבור טיולי בית ספר/ צופים/ נוער העובד והלומד התמחור יהיה בהתאם לימים ולשעות הטיול.

 כך שזה כן משנה לאיזה פעילות אתם צריכים חובש טיול, ארוע ,ליווי וכו' הצעת המחיר תבוא בהתאם לאופי הפעילות ולטובתכם.

אז לא משנה איזה ארגון, קבוצה, בית ספר או תנועת נוער ולא משנה אתם במעוז ספורט תדעו שתקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר.

ומה לגבי הצוות והציוד?

כל החובשים במעוז ספורט הוסמכו ע"י ארגונים המוכרים במשרד הבריאות ובעלי תעודות חובש/ רענון חובשים בתוקף.

במעוז ספורט  גם החובשים הצבאים  עוברים השלמה לחובש אזרחי (בהתאם לנהלי  משרד הבריאות) באמצעות חברת פדיקר בעלת רשיון משרד הבריאות.

החובשים מגיעים עם תיק חובש תקן משרד החינוך, או תקן חוק הספורט בהתאם לצורך.

כתיבת תגובה